Czy apteka internetowa zniszczy apteki stacjonarne?

W dzisiejszych czasach wszystko zmierza do całkowitego skomputeryzowania. Robimy zakupy, załatwiamy i podpisujemy umowy przez Internet bądź też naszym miejscem pracy jest Internet. Komputery na chwilę obecną są w większości produktów najnowszej generacji – http://kamagra2020.pl/prod_viagra100.html. Dlatego też warto sobie postawić pytanie, jak to będzie w następnych latach? Jak będzie wyglądał przemysł? Komputery zastępują ludzi.

Przykładem może być apteka internetowa, w której nie ma miejsca na farmaceutów. To my sami dokonujemy wyboru czytając ulotki, analizując opinie i skład. Bez dwóch zdań coraz więcej osób woli w ten sposób dokonywać zakupów, bo wtedy ma pewność, że zakup jest przemyślany.

Wiadomo, że nie są to zakupy butów czy sukienki, gdzie musimy przymierzać, więc zakupy aptece internetowej są po prostu wygodne – http://kamagra2020.pl/prod_kamagra100.html. Istnieje prawdopodobieństwo, że za jakiś okres czasu nie będą potrzebne nam apteki stacjonarne. Na chwilę obecną jednak bym się o to nie martwiła, gdyż jeszcze jest za dużo zwolenników takiej formy zakupów. Dodatkowo jeszcze nie wszyscy mają komputer i Internet w domu.